14:25  CÜNEYT ÇAKIR’IN “DEVAM” KARARI  08:40  CANİ ANNE GÖZALTINA ALINDI  20:46  DAVA SONUÇLANDI  13:17  MURAT ÖVÜÇÜN OĞLUNA HAPİS İSTEMİ  09:39  YENİ VARYANT NEDENİYLE SEYAHAT YASAĞI GELDİ  14:55  YARGITAYDAN EMSAL KARAR  15:44  HEM ÜRETİCİ HEM DE TÜKETİCİ YIPRANDI  16:13  İKİ GRUP ARASINDA KAVGA ÇIKTI  11:20  DEHŞETE DÜŞÜREN OLAY  13:06  KEPENK İNDİRDİLER  11:05  MESKİ YILLIK 460 BİN METREKÜP SU TASARRUFU SAĞLIYOR  10:56  FARKINDALIK YARATMAK İÇİN ‘ENGEL OLMA’ SLOGANI İLE BROŞÜR DAĞITILDI  13:15  KENT ORKESTRASI YENİ ALIMLAR YAPIYOR  11:51  WSJ: AFGANİSTAN’DA ABD’NİN EĞİTTİĞİ ASKER VE CASUSLAR, IŞİD’E KATILIYOR  11:40  KAMP ONLARI BİR ARAYA GETİRDİ  11:27  İKİ TAKIMDA MERSİN’E GALİBİYET GETİRDİ  10:59  HAVADA VE KARADA SİBER SUÇLAR İLE MÜCADELE EDİYORLAR  10:49  BÜYÜKŞEHİR’DEN UN DESTEĞİ  12:34  KIR ÇİÇEKLERİ’NDEN 29 EKİM’E ÖZEL MÜZİK DİNLETİSİ VE DANS GÖSTERİSİ  12:30  YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI, “ÇAMAŞIR KAFE” ÜNİVERSİTELİ AKININA UĞRADI 
FARKINDALIK YARATMAK İÇİN ‘ENGEL OLMA’ SLOGANI İLE BROŞÜR DAĞITILDI
   

Engelli araç park yerlerine diğer araçların park ettiği bilgisine ulaşan Trafik Denetleme personelleri, 19 Ekim günü, Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi’nde “Engel Olma” broşürleri dağıtarak vatandaşları bilgilendirdiler.

 
   

Mersin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü olarak ilimizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın hayatlarını rahat bir şekilde idame ettirebilmeleri için çeşitli düzenlemeler yapıldı. Trafik kapsamında yapılan düzenlemeler göz önüne alındığında; araç sahibi olan engelli vatandaşlarımızın araçlarını rahat bir şekilde park edebilmeleri adına engelli araç park yerleri oluşturuldu. Buna rağmen engelli araç park yerlerine ayrılan alana diğer araç sahiplerinin araçlarını park ettikleri tespit edildi.

 Bu yüzden ilimizde farkındalık yaratmak için “Engel Olma” sloganıyla engelli araç park yerlerine park eden diğer araç sürücülerine yönelik 19.10.2021 günü Mersin Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi başta olmak üzere ilimizin çeşitli yerlerinde bulunan engelli park yerlerinde denetimler gerçekleştirilerek, gerekli önlemler alındı ve vatandaşlarımıza bilgilendirici el broşürleri dağıtıldı.

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER
  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE TARSUS HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
tarsuskadraj.com © Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA